Navigatie

Mag ik bijbetalen voor een beter hoortoestel?

Vorige Artikel 8 van 10 Volgende

Uw zorgverzekering staat bijbetalen voor een beter hoortoestel meestal niet toe. Uitzonderingen daargelaten, waarbij u hooguit van een lagere categorie, naar een hogere categorie kunt bijbetalen. De hoortoestellen buiten de 5 categorieën uit het basis segment worden niet vergoed en hiervoor mag u ook niet bijbetalen. U kunt er wel een bijzondere zorgvraag voor indienen om te kijken of de zorgverzekeraar voor uw situatie een uitzondering maakt, maar de ervaring leert dat dit in veel gevallen wordt afgewezen. 

Fonique levert wel hoortoestellen die kunnen worden geupgrade, echter staan de meeste zorgverzekeraars upgraden niet meer toe en hier wordt streng op gecontroleerd. Fonique upgrade dus alleen nog hoortoestellen bij zorgverzekeraars die dit toestaan. Zorgverzekeraars die upgraden nog toestaan, zijn onder andere Multizorg (Salland, Energiek). Andere zorgverzekeraars staan upgraden niet meer toe. U krijgt van hen een basis toestel en indien u een betere wilt, komen de kosten hiervan voor eigen rekening. 


Wat kost een geupgrade hoortoestel?

 

Wat vertellen onze klanten over ons?

Lees onze beoordelingen

In-ear monitors & Gehoorbescherming

www.inearmonitors.nl

Bekijk onze winkel van binnen!

Google Maps

© 2016 - 2017 Fonique Hoortechniek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel